Meniny: Peter/Pavol/Petra
Futbal
  • Umiestnenie našich družstiev po jesennej časti

logo_tj_tatranSkončila sa jesenná časť futbalovej sezóny 2014/2015, po ktorej musíme skonštatovať, že naši futbalisti dôstojne reprezentujú našu obec. Sú to najmä dorastenci, ktorí sú momentálne na čele tabuľky IV. ligy. V prípade že by v jarnej časti podávali rovnako dobré výsledky, podaril by sa im historický úspech a to postup do III. ligy. Držíme palce.

A-mužstvu sa darí plniť cieľ, ktorý si dali pred začiatkom sezóny a to držať sa v strednej časti tabuľky, keď sú momentálne na krásnom 4. mieste. Navyše sa úspešne zapísali do pohárovej súťaže SLOVNAFT CUP, keď sa im podarilo prebojovať do 3. kola, v ktorom na domácom trávniku privítali III. ligové družstvo KF Čadca. Po dobrom výkone ale do ďalšieho kola nepostúpili, nakoľko sa po remíze 2:2 v riadnom hracom čase o postupujúcom rozhodovalo v pokutových kopoch, v ktorých mali viac šťastia hostia z Čadce. …čítať ďalej

18. novembra 2014 | OcÚ | Futbal
  • Revitalizácia futbalového ihriska

TJ Tatran Oravské Veselé získal dotáciu z Nadačného fondu Slovenskej sporiteľne v Nadácii Pontis z grantového programu Futbal to je hra 2014 na projekt s názvom „Revitalizácia futbalového ihriska“ vo výške 2 500,- €. Celkové náklady na projekt sú 12 008,10 €. Za tieto financie v mesiacoch máj – júl 2014 postupne komplexne zrevitalizujeme futbalové ihrisko v našej obci. …čítať ďalej

5. júna 2014 | OcÚ | Futbal
  • Zimná príprava TJ Tatran – muži

logo_tj_tatranV predposlednom prípravnom zápase sa Tatran stretol na rozmočenej prírodnej tráve s Ďaňovou, ktorá hrá momentálne III. ligu. Tatran začal svižne a v priebehu prvých 15. minút si vypracoval minimálne 4 čisté šance, kde hlavne Pisarčík Martin mohol streliť 3 góly. Prvý polčas boli jednoznačne lepší hostia, no streliť gól sa im nepodarilo. Do druhého polčasu domáci striedaním troška ožili, vypracovali si šancu, ktorú ale nevyužili. Na druhej strane Holý a po ňom Valek išli sami na brankára ale neúspešne. …čítať ďalej

• ZŠ Oravské Veselé – majsterky Slovenska vo futbale žiačok základných škôl

ziackyFinálovým turnajom vyvrcholili Majstrovstvá Slovenska vo futbale žiačok základných škôl sezóny 2010/2011.

Na ihrisku vo Viničnom sa 14. a 15. júna uskutočnil finálový turnaj vo futbale žiačok základných škôl, ktorý sa hral na normálnom futbalovom ihrisku s hracou dobou 2 x 25 minút.