Navigácia

Obsah

Umiestnenie našich družstiev po jesennej časti

Typ: ostatné
Skončila sa jesenná časť futbalovej sezóny 2014/2015, po ktorej musíme skonštatovať, že naši futbalisti dôstojne reprezentujú našu obec. Sú to najmä dorastenci, ktorí sú momentálne na čele tabuľky IV. ligy. V prípade že by v jarnej časti podávali rovnako dobré výsledky, podaril by sa im historický úspech a to postup do III. ligy. Držíme palce.

A-mužstvu sa darí plniť cieľ, ktorý si dali pred začiatkom sezóny a to držať sa v strednej časti tabuľky, keď sú momentálne na krásnom 4. mieste. Navyše sa úspešne zapísali do pohárovej súťaže SLOVNAFT CUP, keď sa im podarilo prebojovať do 3. kola, v ktorom na domácom trávniku privítali III. ligové družstvo KF Čadca. Po dobrom výkone ale do ďalšieho kola nepostúpili, nakoľko sa po remíze 2:2 v riadnom hracom čase o postupujúcom rozhodovalo v pokutových kopoch, v ktorých mali viac šťastia hostia z Čadce.

Viac na futbal.oravskevesele.sk

 

A-mužstvo reprezentujú: Matej Trnovský, Matej Stašák, Marek Mušák, Ivan Ociepka, Martin Laurinc, Roman Burzík, Michal Stašák, Marián Gočál, Michal Kumor, Miloš Mušák, Lukáš Briš, Martin Pisarčík, Lukáš Pňaček, František Šefčík, Vladimír Škuta, Gabriel Kopta, Adrián Hoti, Dominik Babečka, Ľudovít Vonšák, Maroš Svitek, Tomáš Machovič

 

Autor: Tj Tatran Oravské Veselé


Vytvorené: 21. 2. 2018
Posledná aktualizácia: 21. 2. 2018 15:47
Autor: Správca Webu